До відома жителів громади! Закуповуємо дрова паливні завчасно!

Дата: 30.05.2023 11:55

З метою забезпечення населення деревиною  сформовано потребу в дровах паливних у розрізі лісництв. На даний час наявні залишки дров від рубок формування і оздоровлення лісів в достатній кількості. Доводимо до відома населення Тростянецької селищної територіальної громади щодо завчасного звернення ( протягом червня-липня) безпосередньо до лісництв ДП «Ліси Украни», у разі потреби у закупівлі дров паливних, так як в осінній період процес заготівлі ускладнюється, у зв’язку з погодніми умовами.

Тростянецьке лісництво філії «Тульчинське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України» продовжує відпускати не промислові дрова метрові твердої породи для всіх категорій населення в кількості 15 м.куб.(24 складометри) на одну людину в рік.

Відповідно до наказу Філії «Тульчинське лісомисливське господарство» від 04 квітня 2023 року № 61 вартість не промислових дров на другий квартал 2023 року за 1 м.куб. складає 864 гривні (за 1 складометр - 535,68 гривень), на одну машину поміщається 8 складометрів дров, погрузка та доставка проводиться за рахунок покупця.

Адреса лісництва: с. Буди, вул. Незалежності, 2.

Контактний телефон: 0971979789; 0979792993.

Ладижинське лісництво філії «Гайсинське лісомисливське господарство» ДП «Ліси України» продовжує відпускати не промислові дрова метрові твердої породи для населення в кількості 15 м.куб. (24 складометри) на одну людину в рік.

Вартість не промислових дров яка затверджена на другий квартал 2023 року:

-для населення : за 1 м.куб. складає 1235 гривень (за 1 складометр- 918,84 гривні),

-для військовослужбовців: видається 4 складометри по 972 гривень за м.куб., (за 1 складометр - 602,64 грн.)

на одну машину поміщається 8 складометрів дров, погрузка та доставка проводиться за рахунок покупця;

Адреса лісництва: м. Ладижин, вул. Карла Маркса, 1 (біля заправки)

Контактний телефон: 0971681704

Відділ соціального захисту населення та ОЗ Тростянецької селищної ради