У КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" відбулося свято Останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 14:02

Позаду залишився ще один навчальний рік, але він є особливим для кожного, адже скроплений кров'ю, слізьми вільного та незалежного народу

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання всіх воїнів, захисників, які віддали життя за Україну.

22 призери обласних масових заходів нагороджені Грамотами та грошовою винагородою Тростянецької селищної ради. Вручення провела начальник Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Олена Пунько.

Цьогоріч у закладі 15 випускників гуртків різного напрямку, яким вручено свідоцтва про позашкільну освіту.

На святковій лінійці всіх учасників вітали хореографічні колективи "Сюрприз" та "Квітень".