Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

План роботи на рік

Згідно рішення

“Про план роботи селищної ради на 2 півріччя 2018  року” (з додатком)

План роботи селищної ради на ІІ півріччя 2018 року

ІІІ квартал 2018 року

1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету за І півріччя 2018 року.

Відповідальні: головний бухгалтер селищної ради, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку  та регуляторної політики.

2. Про виконання плану соціально-економічного та культурного розвитку селища за І півріччя 2018 року.

Відповідальні: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку  та регуляторної політики

3. Про план роботи селищної ради на друге півріччя 2018 року.

Відповідальні: секретар селищної ради , голови постійних комісій

4. Про затвердження Положення про громадські слухання

Відповідальні :секретар селищної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції.

5. Про затвердження Положення про місцеві ініціативи

6. Про стан дотримання земельного законодавства суб’єктами господарювання на території Тростянецької селищної ради та ефективності використання земель.

Відповідальні землевпорядник селищної ради, голова постійної комісії з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища

7. Про забезпечення утримання, охорони та збереження орнітологічного заказника «Тростянецький»

Відповідальні: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова постійної комісії з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища

8. Про надання згоди на прийняття до комунальної власності Тростянецької  селищної об’єднаної територіальної громади майна з спільної власності територіальних громад сіл, селища Тростянецького району

Відповідальні: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

9. Про результати фінансово-господарської діяльності КП ТСР «Тростянецьводоканал» за 2017 рік.

Відповідальні: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, постійна депутатська комісія з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства.

10. Про регулювання земельних відносин.

Відповідальні: постійна комісія з питань земельних відносин, раціонального природокористування  та охорони навколишнього середовища.

ІV квартал 2018 року

1. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Тростянецької селищної ради та виконавчих органів селищної ради.

Відповідальні: секретар селищної ради, головний бухгалтер селищної ради, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку  та регуляторної політики

2. Про утворення управлінь і відділів Тростянецької селищної ради та затвердження Положень про них.

Відповідальні:  головний бухгалтер селищної ради, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики

4. Про селищний бюджет на 2019 рік.

Відповідальні:  головний бухгалтер селищної ради, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку  та регуляторної політики .

5. Про план соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2019 рік

Відповідальні:  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку  та регуляторної політики.

6. Звіт селищного голови.

Відповідальні: посадові особи селищної ради.

7. Звіт в.о.старости села Демидівка

Відповідальні : секретар селищної ради ,в.о. старости

8. Про перспективний план роботи селищної ради на 2019 рік.

Відповідальні: секретар селищної ради, голови постійних комісій селищної ради.

9. Про  затвердження  місцевих програм на 2019 рік.

Відповідальні: головний бухгалтер селищної ради, голови  постійних  комісій.

10. Про план діяльності Тростянецької ОТГ з підготовки проектів регуляторних актів

Відповідальні: секретар селищної ради, голова постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку  та регуляторної політики

11. Про затвердження передавального акту майна, активів, та зобов’язань Демидівської сільської ради  Тростянецькій селищній раді

Відповідальні: комісія з реорганізації Демидівської сільської ради.

12. Про регулювання земельних відносин.

Відповідальні: постійна  комісія з питань земельних ресурсів, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища.