Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

Щиро вітаємо

Вітаємо Салій Т.М.

8 вересня   святкує свій день народження бухгалтер комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Тростянецької селищної ОТГ» Салій Тетяна Миколаївна.

10:46:59 07.09.2020

Вітаємо Дахненко Н.Б.

30 серпня   святкує свій день народження бухгалтер комунальної установи «Центр фінансового обслуговування закладів та установ Тростянецької селищної ОТГ» Дахненко Неля Броніславівна.

15:12:56 28.08.2020

Вітаємо Петрову К.О.

11 серпня колектив Тростянецької селищної ради поспішає подарувати яскравий букет найкращих побажань молодій, енергійній, красивій працівниці Тростянецької селищної ради Петровій Катерині Олександрівні.

13:03:26 10.08.2020

Вітаємо Баламут Л.В.

В житті зустрічаються люди, не поважати яких неможливо. Здається, вони оточені якоюсь незгасимою аурою розуму й добра. З ними легко і приємно спілкуватися. До них часто ідуть за порадою й ніколи не зустрічають відмови.  До таких людей відноситься  голова  ветеранської організації села Демидівка Любов Василівна Баламут.

15:38:24 07.08.2020

Вітаємо Середу О.В.

6 серпня  відзначає свій 50-ти річний ювілей депутат виборчого округу №10 Тростянецької селищної ради Середа Ольга Вікторівна.

14:39:42 05.08.2020

Вітаємо Денисюка О.І.

29 липня святкує свій день народження член виконавчого комітету Тростянецької селищної ради Денисюк Олег Іванович.

15:01:48 28.07.2020

Вітаємо Голенченко А.І.

28 липня святкує свій день народження голова Тростянецької селищної громадської організації «Рада ветеранів», член виконавчого комітету Голенченко Алла Ігорівна.

10:55:04 27.07.2020