Тростянецька селищна об'єднана територіальна громада
Вінницька область, Тростянецький район

ТРОСТЯНЕЦЬКОГО СЕЛИЩНОГО КОМУНАЛЬНОГО

ЦЕНТРУ КУЛЬТУРИ ТА ДОЗВІЛЛЯ

1. Загальні положення

1.1.Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля – це культурно-дозвіллєвий комплекс, що створюється селищною радою для  задоволення потреб територіальної громади.

1.2.Повна назва: Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля. Скорочена назва: відсутня. Далі за текстом – Центр культури та дозвілля.

1.3.Місцезнаходження Центру культури та дозвілля: 24300, Вінницька область, Тростянецький район, смт Тростянець, вул. Спортивна,6.

1.4.Засновником Центру культури та дозвілля є Тростянецька селищна рада, яка знаходиться за адресою: 24300, Вінницька область, Тростянецький район,смт. Тростянець, вул. Соборна,77.

1.5. Центр культури та дозвілля є бюджетною неприбутковою організацією і в своїй діяльності керується Конституцією України, Законом України «Про культуру», Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, цим Статутом та іншими нормативно-правовими актами, що регулюють діяльність у галузі культури.

1.6. Пріоритетними напрямами роботи Центру культури та дозвілля є:

- збереження, розвиток української культури, а також культур інших національних груп, що проживають на території селища;

- популяризація культурної спадщини як національної культури;

- організація культурного дозвілля жителів селища.

1.7. Головними функціями Центру культури та дозвілля є культурно-творча, виховна, пізнавальна, розважальна, методична функції.

1.8. Головними завданнями Центру культури та дозвілля є:

- створення умов для задоволення культурних потреб населення;

- підтримка та збереження осередків народних художніх промислів;

- розвиток аматорського мистецтва, самодіяльної народної творчості;

- створення та організація діяльності творчих колективів, гуртків, студій, любительських об’єднань та клубів за інтересами ,інших клубних формувань;

- підтримка соціально-важливих, культурно-творчих, пізнавально- розважальних, художньо-естетичних ініціатив;

- впровадження нових форм організації дозвілля відповідно до потреб населення;

- надання інформаційних та методичних послуг і консультацій культурно-дозвіллєвим та іншим закладам в організації змістовного відпочинку.

1.9. Головна мета та види діяльності Центру культури та дозвілля:

Центр культури та дозвілля  створюється з метою задоволення культурних потреб громадян у розвитку народної традиційної культури, підтримки художньої творчості, іншої самодіяльної творчої ініціативи, організації дозвілля ,тощо.

1.10. Головними видами діяльності Центру культури та дозвілля є:

- створення та організація діяльності творчих колективів, гуртків, студій, любительських об’єднань та клубів за інтересами;

- організація і проведення фестивалів, оглядів, конкурсів, виставок та інших форм показу результатів творчої діяльності Центру культури та дозвілля;

- проведення спектаклів, концертів, інших театрально-видовищних заходів, у тому числі за участю професійних творчих колективів та окремих виконавців;

-організація роботи лекторіїв, народних університетів, студій, курсів, проведення тематичних вечорів, усних журналів, творчих зустрічей, тощо;

-проведення масових театралізованих свят, народних гулянь, обрядів, ритуалів відповідно до місцевих звичаїв і традицій;

- організація дозвілля різновікових груп населення, у тому числі проведення вечорів відпочинку, дискотек, молодіжних балів, карнавалів, дитячих ранків та інших розважальних програм.

ЗАВАНТАЖИТИ

Список   аматорських  гуртків

Тростянецького  Центру  культури і дозвілля

Назва гуртка