Формування бюджету громади

Рішення виконавчого комітету від 26.08.2022 року №155 "Про формування проєкту бюджету Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік"

Проєкт рішення  "Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік"

Додатки 1-7

Додаток 8

Додаток 9

Пояснювальна записка до проекту рішення «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади  на 2023 рік»

Презентація проєкту бюджету громади на 2023 рік

Оголошення

Порівняльна таблиця дохідної частини до проекту рішення «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади  на 2023 рік»

Порівняльна таблиця видаткової частини до проекту рішення «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади  на 2023 рік»

Рішення виконкому від 16.12.2022 року №271 «Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2023 рік»»