Подкасти

Фото без описуПодкаст. Олександра Усенко, директор Летківського ліцею: "Освіта в умовах війни"

Фото без описуПодкаст. Таланти Тростянеччини: поет Іван Клименко

Фото без описуПодкаст. Валентина Діденко, директор КУ "Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр" про психологічну підтримку та допомогу

Фото без описуПодкаст. Антоніна Бура, директор Олександрівського ліцею: "Головне завдання директора, щоб діти почувались комфортно у  стінах школи і виросли справжніми патріотами"

Фото без описуПодкаст. Долі обпалені війною: Сергій Паньков (м.Маріуполь)

Фото без описуПодкаст. Світлана Осоховська, директор ЦКД: «Культурний фронт протидії російській агресії»

Фото без описуПодкаст. "Прокидайся, розпочалась війна"

Фото без описуПодкаст: Тетяна Волочай, директор БФ «МХП - Громаді» про пріоритети роботи фонду в умовах війни

Фото без описуПодкаст: Яна Шелемба - чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств ММА серед молоді

Фото без описуПодкаст: Віталіна Воєвудська: "Найкращий волонтер - це наш народ, наші прості люди!"

Фото без описуПодкаст: Коляда заради перемоги!

Фото без описуПодкаст: "Консультує фахівець"Максим Перейма - юрист ГО "Джерела Надії України"

Фото без описуПодкаст: Безоплатні медпослуги в Тростянецькій лікарні-Директор КНП «Тростянецька лікарня» Тимофій Лозінський