Житлова комісія при виконкомі Тростянецької селищної ради

Житлова комісія

при виконавчому комітеті Тростянецької селищної ради

Голова комісії:

Маснюк Володимир Леонтійович- заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Заступник голови комісії:

Вдовиченко Наталія Порфирівна - керуюча справами(секретар) виконавчого комітету.

Секретар комісії:

Савчук Світлана Володимирівна - в.о. начальника служби у справах дітей Тростянецької селищної ради.

Члени комісії:

Комар Вячеслав Васильович- головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та земельних ресурсів;

Савченко Тетяна Олександрівна - начальник відділу соціального захисту населення та охорони здоровя.

Щуренко Максим Миколайович - депутат селищної ради,голова комісії з питань комунальної власності, інфраструктури, транспорту та житлово-комунального господарства.

Рішення виконкому "Про затвердження нового складу житлової комісії при виконавчому комітеті Тростянецької селищної ради