Формування бюджету громади

Рішення виконкому №78 від 20.08.2020 року "Про затвердження складу робочої групи з питань формування бюджету Тростянецької селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік"

Рішення виконкому №79 від 20.08.2020 року "Про складання проєкту бюджету Тростянецької селищної об'єднаної територіальної громади на 2021 рік та прогнозу бюджету на 2022 та 2023 роки"

Протокол №1 засідання Робочої групи з питань формування проєкту бюджету Тростянецької ОТГ на 2021 рік

Протокол №2 засідання Робочої групи з питань формування проєкту бюджету Тростянецької ОТГ на 2021 рік

Проєкт бюджету Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік

Проект рішення виконавчого комітету Тростянецької селищної ради  Про схвалення проєкту рішення селищної ради «Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік»

Проект рішення сесії "Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік"

Проєкт рішення сесії "Про бюджет Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік" (доопрацьований)

Інформація про хід виконання бюджету громади у поточному бюджетному періоді

Пояснювальна записка до проєкту рішення

Порівняльна таблиця планових показників за доходами

Порівняльна таблиця планових показників за видатками

Доопрацьований проєкт бюджету Тростянецької селищної територіальної громади на 2021 рік