Проведено засідання круглого столу

Дата: 13.06.2019 09:00

12 червня 2019 року відбулося засідання круглого столу щодо реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству по питанню роботи соціальних служб підтримки постраждалих осіб від насильства.

У засіданні взяли участь провідний спеціаліст відділу освіти, культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради Максименюк А.А., начальник служби у справах дітей Тростянецької селищної ради Рєзнікова В.В.,в.о. директора районного центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді Широкожухова А.В.

Під час засідання Рєзнікова В.В. проінформувала про притулок для осіб, які постраждали від насильства та порядок зарахування до нього, який функціонує у Вінницькій області.

Максименюк А.А. акцентувала увагу членів круглого столу  про кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення насильства.

Широкожухова А.В. та Ярмак М.М. розповіли про роботу мобільної бригади соціально – психологічної допомоги жертвам насильства, яка обслуговує Тростянецьку ОТГ та район.

За інформацією відділу освіти, культури, медицини,молоді,

спорту та соціального захисту Тростянецької селищної ради

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)