У Тростянецькій громаді відзначили 75-у річницю визволення України від нацистських загарбників

Дата: 28.10.2019 14:57

Щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від  нацистських загарбників, а цьогоріч -  75-та  річниця цієї знаменної дати.
     В цей день традиційно вшановують пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України.
  Сьогодні, 28 жовтня, жителі Тростянецької об’єднаної  громади вшанували пам'ять загиблих мітингом та покладанням квітів   на Меморіалі  Пам`яті. Захід відбувся за участю ветеранів селища, колективу Тростянецької селищної ради, керівництва Тростянецької райдержадміністрації та районної ради, представників трудових колективів та громадськості селища.
    Перед присутніми  виступив голова районної організації ветеранів України Микола Олексійович Мельник.
  Пам’ять воїнів, загиблих під час бойових операцій по визволенню України від  нацизму вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до  меморіальних плит.
   На сьогодні у нашій громаді проживає 4 учасники бойових дій  Другої Світової війни - це Микола Олексійович Мельник, Ганна Олексіївна Гуцаленко, Іван Онуфрійович Крушельницький та Дмитро Йосипович Паламарчук, яких в цей день не залишили поза увагою. До свята, за сприяння Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької,  їм було  підготовлено та вручено продуктові набори. Тих ветеранів,які  не змогли бути присутніми  на мітингу,голова ветеранської організації селища Тростянець Алла Ігорівна Голенченко  відвідала вдома.
    Тростянчани пам’ятають  тих, хто, не шкодуючи свого життя, завойовував перемогу  для майбутніх поколінь. Вічна слава воїнам-визволителям, які врятували нашу Україну від нацистських загарбників і зберегли її для наступних поколінь!

Фото без опису  Фото без опису   Фото без опису  Фото без опису