Відбулося дитяче свято «Повір у себе»

Дата: 03.12.2019 17:07

Сьогодні,03 грудня, в Тростянецькому закладі загальної середньої освіти І-ІІІст. №1 відбулося дитяче свято «Повір у  себе».

Перед початком свята для всіх бажаючих у Будинку дитячої творчості проводилися майстер- класи .

Під час заходу дітки прийняли участь у різноманітних іграх та конкурсах. Так,вони обмальовували та вирізали з паперу свої долоньки, які потім прикріплювали на банер. Також кожен учасник свята, за особливим рецептом, виготовив свій мішечок щастя. З задоволенням діти  прийняли участь у грі «Подаруй комплімент своєму сусіду» та створили коло дружби.

На свято завітали голова громадської організації відділення Національного Олімпійського  Комітету України у Вінницькій області,дворазовий срібний призер Олімпійських ігор з плавання Павло Хникін  і багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів Європи і  Світу,бронзовий призер Паралімпійських ігор з кульової  стрільби Олексій Денисюк . Крім подарованих презентів всім  учасникам дитячого свята  гості презентували  бажаючим майстер -клас стрільби по електронній мішені.

На заході були присутні голова Тростянецької селищної ОТГ Людмила Червонецька та начальник відділу освіти,культури, медицини, молоді, спорту та соціального захисту Тетяна Шерстюк,які подякували дітям  за активну участь у заході  та вручили кожному учаснику свята пам’ятні сувеніри.