Відбулась апаратна нарада

Дата: 03.02.2020 15:00

03 лютого 2020 року Тростянецький селищний голова Людмила Червонецька провела щопонеділкову виробничу нараду  за підсумками роботи місяця,що минув ,  з начальниками відділів, працівниками апарату, керівниками комунальних установ та завідувачами господарств. На порядку денному було  ряд важливих  питань, що стосувалися  життєдіяльності громади,зокрема, середніх та дошкільних навчальних закладів , роботи публічної бібліотеки, підготовки її приміщення до ремонтних робіт, вдосконалення деяких питань оплати праці працівників шкіл та інших структурних підрозділів ради.

Голова акцентувала  увагу керівників всіх структурних підрозділів на роботу закладів в умовах оголошеного  карантину при перевищенні епідеміологічного порогу. Також було обговорено  питання цивільного захисту  та пожежної безпеки в навчальних закладах громади.

В ході наради керівники структурних підрозділів Тростянецької селищної ради звітували про проведену роботу  та отримали відповідні доручення на поточний тиждень.