Навіки в строю

Дата: 22.02.2020 11:46

Тростянецька громада пам’ятає про кожного героя й свято береже пам’ять про них. Один з таких героїв-земляків -  Ярослав Комар. Він народився 12 березня 1991 року – в переддень отримання України статусу незалежної держави. Закінчив Тростянецьку першу школу, Одеський інститут внутрішніх справ. Мобілізований на службу в Збройні сили України в 2015 році. Згодом підписав контракт, бо не зміг змиритися з тим, що Україну поневолює російський агресор. Служив у славнозвісній 30-й окремій механізованій бригаді. Захищав рубежі на Приазов’ї. Під час ворожих обстрілів з забороненої зброї отримав хімічне отруєння. За життя боровся кілька років. Помер 23 лютого минулого року.

Сумуємо! Пам’ятаємо. Висловлюємо співчуття  матері героя Тетяні Вікторівні та батьку Василю Федоровичу КОМАРАМ, родичам покійного.

Від імені виконкому та депутатського корпусу Тростянецької селищної ОТГ, селищного голови Людмили Червонецької.