Відбувся V регіональний форум «Кроки до розвитку громад»

Дата: 26.02.2020 08:54

Незалежно від того, наскільки громада спроможна, завжди залишаються питання, які важко вирішити за рахунок місцевого бюджету.

Як показує практика, низка питань місцевого значення, вирішення яких не під силу бюджету об’єднаної громади, можуть успішно вирішуватися за рахунок інших ресурсів, у тому числі й грантових.

Саме про грантову діяльність,  як один із пріоритетних шляхів залучення позабюджетних коштів для розвитку територіальних громад  йшлося на традиційному щорічному V регіональному форумі «Кроки до розвитку громад», який був проведений 25 лютого у залі засідань районної державної адміністрації.

Форум було організовано за  підтримки  ГО «Соціальний центр МХП» та за сприяння народного депутата України Миколи Кучера.

Приймали участь  у форумі  селищний голова Людмила Червонецька, працівники  освіти та спорту Тростянецької громади.

В програмі форуму розглядались питання щодо вимог та особливостей підготовки проектів на участь в XVII обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад Вінниччини та розвитку проектної ідеї – від визначення проблем до моніторингу результатів.

Саме такі заходи стимулюють органи місцевого самоврядування та громадські організації до написання грантових проектів.

Завдяки проведеним за 5 років форумам було втілено сотні якісних та вкрай необхідних громадам Вінниччини ідей.