До уваги педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти Тростянецької ОТГ!

Дата: 26.02.2020 09:17

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 лютого 2020 р.  №116-р «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству освіти і науки на 2020 рік, розподіл та перерозподіл освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам», бюджету Тростянецької  селищної об’єднаної територіальної громади на 2020 рік зменшено обсяг освітньої субвенції на 352 400 грн., яка була спрямована на оплату праці виключно педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти. Плановий обсяг освітньої субвенції на 2020 рік враховував контингент учнів станом на 01.09.2018 року, дані зміни зумовлені врахуванням контингенту учнів станом на 01.09.2019 року за рахунок зменшення класів та розрахункової наповнюваності класів.

Управління фінансів Тростянецької селищної ОТГ