Відбулась чергова перевірка дотримання підприємцями селища умов карантинних заходів

Дата: 23.03.2020 18:02

З 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 року  заборонено роботу  суб’єктів господарювання  яка  передбачає  приймання відвідувачів, зокрема  закладів  громадського  харчування (ресторанів, кафе, тощо), торгівельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, закладів культури, торговельного і  побутового   обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами  медичного призначення, засобами зв’язку, провадження  банківської та страхової  діяльності, а також  торгівельної діяльності і діяльності з надання   послуг з громадського  харчування із застосування  адресної  доставки замовлень за умови  забезпечення  відповідного  персоналу засобами індивідуального  захисту.

Сьогодні, оперативною  групою,  до  складу якої входять представники  Тростянецької   селищної  ради, Тростянецького відділення поліції, Держпродспоживслужби та  Тростянецького районного сектору ГУДСНС України у Вінницькій  області,  проведено    чергову перевірку дотримання  підприємцями селища   умов    карантинних  заходів та надано необхідні рекомендації.

Також члени робочої групи  ознайомились зі станом готовності  Тростянецької ЦРЛ до протидії гострій респіраторній хворобі, спричиненій коронавірусом COVID-19.