До уваги абонентів КП ТСР "Тростянецьводоканал"

Дата: 25.03.2020 15:40

До уваги абонентів КП ТСР "Тростянецьводоканал", адмінстрація підприємства нагадує про необхідність ОПЛАТИ за надані комунальні послуги (адже комунальні підприємства працюють у штатному режимі і потрібно виплачувати працівникам зарплату та сплачувати за енергоносії).

Але у звязку із карантином просимо вас максимально сплачувати за послуги методом онлайн-банкінгу через Приват-24 або Ощад-24 це можна зробити з домашнього ПК за наступною інструкцією:

1. Увійдіть у меню «Платежі» → «Створити платіж».

2. Введіть ЄДРПОУ, номер рахунку або назву підприємства.

КОД ЄДРПОУ-40908567

Р/Р UA453026890000026004055332852

3. Виберіть одержувача із запропонованого списку.

4. Введіть особистий рахунок

Номер особового рахунку записаний в абонентській книжечці (реквізити за рахунком підтянуться автоматично).

5. Зазначте суму і показники лічильника та картку для списання платежу.

6. Підтвердіть платіж.

Якщо у Вас не має можливості самостійно здійснити дану операцію попросіть рідних, знайомих, сусідів не потрібно стояти в чергах під банками чи відділенням Укрпошти де ви наражаєтесь на небезпеку зараження.

Також нагадуємо усім пільговим категоріям, які отримують від держави пільги або субсидії, якщо оплата не буде проведена в цьому місяці то пільги та субсидії за цей місяць НЕ НАРАХОВУЮТЬСЯ.

Раніше підприємство повідомляло про необхідність перезаключення договорів та заміну лічильників, але у звязку з карантинними заходами дані дії переносяться на невизначений термін.

Довідкову інформацію можна отримати за тел. 2-11-20, 2-12-61, 2-12-81, 0969641484 з 8:00 до 16:00.

Дякуємо за розуміння ситуації!

Комунальне підприємство Тростянецької селищної ради “Тростянецьводоканал”