З місцевого бюджету додатково виділено кошти на придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для  медичних працівників екстреної допомоги

Дата: 03.04.2020 15:08

На території Тростянецької об‘єднаної територіальної громади у Тростянецькому відділенні працює 2 бригади екстреної медичної допомоги та 1 бригада на території Ободівської громади, які підпорядковані КНП «Територіального медичного об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради».

З метою спільного вирішення питання  готовності закладів  охорони здоров’я  для надання медичної допомоги на період ускладнення епідеміологічної ситуації та роботи бригад екстреної медичної допомоги в умовах підвищеної небезпеки, Тростянецькою селищною радою 3 квітня 2020 року додатково виділено 60 000 грн. на  придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для  медичних працівників екстреної допомоги.

Кошти були виділені  на звернення керівництва  КНП «Територіального медичного об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради».