Прийміть подяку за допомогу нашим медикам

Дата: 15.04.2020 15:32

Тростянецька селищна рада, жителі громади вдячні  БО «БФ-МХП-Громаді» в особі Андрійця Петра Йосиповича, народному депутату Кучеру Миколі Івановичу за надану благодійну допомогу нашим закладам охорони здоров’я: КНП « Тростянецька ЦРЛ»,  КНП "Тростянецький РЦ ПМСД" та  КНП «Територіального медичного об’єднання «Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Вінницької обласної ради» на загальну суму 157 тис. грн.

Засоби захисту медичних працівників: протиепідеміологічні костюми, бахіли, шапки, маски-респіратори, захисні окуляри, рукавички медичні, скін-дези для рук, ендотрахеальні трубки сьогодні є вкрай необхідним для боротьби з коронавірусом.

Ви ніколи не стоїте осторонь. Виділена вами благодійна допомога надає можливість врятувати життя жителям нашої громади.

Здоров’я вам та вашим родинам!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису