Звернення селищного голови Людмили Червонецької з нагоди Дня пам’яті Чорнобильської трагедії

Дата: 24.04.2020 08:48

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

Наближається сумна дата для усього світу, 34-ті роковини аварії на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, яка забрала сотні тисяч життів і покалічила мільйони. Нині, коли в Чорнобильській зоні відчуження палають пожежі, ми знову згадуємо про страшну  загрозу, яка нависла над нами.

Завдяки ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не дивлячись на загрозу життю та здоров’ю, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, вдалося ліквідувати наслідки Чорнобильської трагедії, обмежити біду та захистити інших людей.

Схиляю голову, шановні ліквідатори, перед вашою відданістю та сміливістю. Мужність та жертовність, з якою ви рятували світ, надихає майбутнє покоління та є прикладом того, як потрібно поважати та захищати свій народ.

Люди, які поклали своє життя під час ліквідації, рятували від катастрофи не тільки Україну, а й всю Європу, не будуть забуті і назавжди залишаться у серцях всіх без винятку людей.

Сердечно бажаю всім ліквідаторам, їх рідним та близьким, міцного здоров’я, сімейного благополуччя, щастя, миру й злагоди. Безмежна подяка за ваш героїчний вчинок!

З повагою,

Селищний голова     Людмила ЧЕРВОНЕЦЬКА