Висадка квітів на клумбах селища

Дата: 28.04.2020 14:01

Не зважаючи на карантинні обмеження, весняних турбот ніхто не скасовував, як власне, і робіт з благоустрою. Комунальники у цьому  – на передовій. Адже якщо вдома всі ми намагаємось навести лад, і в цьому карантин лише сприяє, у людей  з’явилося більше часу, то в комунальників – це щоденна робота, яку треба виконувати незважаючи ні на що, намагаючись зробити селище охайним, чистим, привабливим.

Сьогодні  на допомогу  комунальникам прийшли  працівники селищної ради та активно долучилися до висадження квітів.

Фото без опису Фото без опису

Так, висаджено петунії на клумбах центральної площі селища, зокрема на одному  з найулюбленіших місць як маленьких жителів громади так і дорослих – клумбі з мультиплікаційними героями.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Також було озеленено клумби біля Меморіалу пам’яті, де традиційно проводимо усі селищні та районні урочисті заходи.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Ще одним красивим, цікавим місцем відпочинку є площа з фонтаном. Вимощена територія, встановлені зручні лавки для сидіння, збудований фонтан, висаджені кущі та звичайно квіти додають нашому селищу певного шарму.

Фото без опису Фото без опису

Закликаємо всіх жителів селища бережливо ставитись до комунального майна. Пам’ятайте, що  всі роботи у селищі робляться за кошти платників податку нашої територіальної громади. Будемо раді, якщо кожний зокрема і всі в цілому будуть слідкувати за дотриманням правил благоустрою.