Селищний голова Людмила Червонецька привітала опікунів та піклувальників ОТГ з Міжнародним днем сім'ї

Дата: 15.05.2020 15:21

15 травня у всьому світі традиційно відзначають День сім'ї. Це свято було започатковане у 1994 році Організацією об'єднаних націй.

Головна мета цього святкування – підкреслити важливість сім'ї для суспільства, нагадати, що кожна родина особлива й унікальна, а також звернути увагу на численні проблеми, які виникають у родинах.

Сім’я є фундаментом сучасного суспільства. Значний вплив на формування особистості, життєвих цінностей та орієнтирів має саме родина. Джерело любові до ближнього, повага до старших також беруть початок із родинного кола.

І дуже важливо, щоб у кожної дитини були люблячі батьки, які виховуватимуть її у повазі, відвертості, любові до рідного краю та прагненні зробити життя кращим.

Сьогодні селищний голова Людмила Червонецька привітала опікунів та піклувальників ОТГ зі святом, подякувала їм за велику та щиру любов, якою вони зігрівають дітей у свої сім’ях, та побажала родинам злагоди, здоров’я, щастя і любові.

«Дякую всім опікунам та піклувальникам! Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Міжнародного дня сім’ї. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше — щастя мати родину.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні».

Служба у справах дітей Тростянецької селищної ради