Яскрава, сучасна, комфортна - інклюзивна кімната в Тростянецькому ЗЗСО І-ІІІ ст. №1

Дата: 28.05.2020 08:56

Актуальність проблеми інклюзивної освіти пов’язана, насамперед, з тим, що число дітей, які потребують корекційного супроводу, нажаль, з кожним роком, неухильно росте. Щоб зробити навчання дітей з особливими освітніми потребами максимально доступним, у Тростянецькому закладі загальної середньої освіти I-III ступенів № 1, на виконання доручення селищного голови Людмили Червонецької, влітку 2019 було створено сенсорну кімнату, яка є необхідним компонентом освітньої програми для всіх дітей з особливими освітніми потребами.

З метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти дітям з особливими освітніми потребами, за кошти освітньої субвенції в березні-травні 2020 року в сенсорну кімнату Тростянецького загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів №1 було придбано: меблеву стінку, кольоровий принтер, ламінатор, балансуючу дошку Більгоу, килимок під дошку, дошку-бізіборд, математичне обладнання Нумікон, столик-пісочницю з підсвіткою, безкаркасні крісла, роздатковий навчальний матеріал.

Облаштування таких спеціальних сучасних кімнат є необхідністю для якісного впровадження інклюзивної освіти у школі. Адже саме школа є тим природним середовищем, в якому відбувається підготовка дитини до подальшого життя. Сенсорна кімната – це додатковий інструмент для адаптації психологічного та фізичного здоров’я дітей з особливими освітніми потребами,  що  дозволяє емоційно розвантажити дитину, зняти нервове збудження, знизити рівень тривожності, активізувати мозкову діяльність, займатися зі спеціалістом в індивідуальному порядку.

Створюємо разом комфортні умови для дітей, які мають особливі освітні потреби!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису