Відбулося  нагородження  переможців  онлайн-виставки  декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Калейдоскоп творчості"

Дата: 12.06.2020 14:01

12 червня в парковій зоні селища відбулося  нагородження  переможців  онлайн-виставки  декоративно-ужиткового та образотворчого  мистецтва "Калейдоскоп творчості".

Відповідно до підсумкового протоколу, онлайн голосування жителів громади, що проходила в дистанційному режимі, переможцями стали:

1. Номінація "Бісероплетіння": І місце - Пунько Анастасія, ІІ місце - Петришин Крістіна, ІІІ місце - Тунда Ірина.
  2. Номінація "Квілінг": І місце - Пунько Анастасія, ІІ місце - Заєць Андрій та Дзюба Вікторія, ІІІ місце - Ксенченко Арсеній.
  3. Номінація "Графіка": І місце - Голубець Анастасія, ІІ місце - Горбань Ольга, ІІІ місце - Гуз Владислав.
  4. Номінація "Живопис": І місце - Голубець Анастасія, ІІ місце- Рябокінь Катерина та Тунда Ірина, ІІІ місце - Гуз Владислав, Касіяненко Тетяна та Урода Дар'я.
  5. Номінація "Декоративний розпис ": І місце - Заєць Андрій, ІІ місце - Тунда Ірина та Очеретнюк Роман, ІІІ місце - Корунець Олександра та Максименюк Таїсія.
  6. Номінація "Оригамі": І місце - Федорович Анна, ІІ місце - Заєць Даніл, ІІІ місце - Паламарчук Дмитро.
  7. Номінація "В'язання гачком ": І місце - Гордійчук Анастасія та Жук Софія, ІІ місце - Плахотнюк Софія, ІІІ місце - Переверзєва Вікторія.

Адміністрація та керівники гуртків  дякують  всім вихованцям  гуртків, які взяли участь  у онлайн-виставці, жителям громади за активне голосування!

Окрема, велика вдячність  засновнику благодійного фонду "Добродар", депутату  обласної Ради  Ігорю Вікторовичу  Хмілю за  надані цінні подарунки переможцям виставки!

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості"