Підтоплення  підвальних приміщень у селищі

Дата: 15.06.2020 16:24

Жителі  Тростянця  чудово знають  про проблему  громадського центру, де внаслідок  високого рівня  ґрунтових вод  щорічно  спостерігається  підтоплення  підвальних приміщень, які  знаходиться  за адресою  вул. Шкільна буд.№1,  магазинів по продажу  промислових  товарів  по вул. Соборна буд. №49 та №53, каналізаційно-насосна станція №3 КП  Тростянецької селищної ради «Тростянецьводоканал» по вул. Соборна 53а, приватні  будинки по провулку Поштовий та частина дороги  по вулиці Соборна та Шкільна, яка являється частиною  автомобільного шляху регіонального значення   Р-33.

Крім того, в зоні високого рівня  ґрунтових вод знаходиться приміщення храму Успіння Божої Матері Православної Церкви України (ПЦУ) по вул. Соборна буд.51,  приміщення торгівельного центру  по вул. Соборна буд. 47а.

В зв’язку з цим Тростянецька селищна  рада  звернулась до конкурсної комісії обласного фонду охорони навколишнього природного середовища з запитом про виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього середовища для будівництва гідротехнічних споруд захисту  від підтоплення земель центральної частини смт. Тростянець. Реалізація заходу дасть можливість  виконати водопонижувальні  роботи, понизивши взаємний негативний вплив орнітологічного заказника  місцевого значення «Тростянецький» та території громадського центру, зняти питання щорічного підтоплення.

А поки обласна комісія  розглядає  подані  документи, власники  приміщень  за  власний  кошт   вирішують  питання  відкачування  води.