Сучасний комфортний бібліотечний простір: тривають ремонтні роботи в частині приміщення КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади»

Дата: 01.07.2020 13:21

Влада громади добре розуміє, що розвиток сучасного освіченого громадянського суспільства з рівними можливостями користуватися інформаційними та інтелектуальними надбаннями людства неможливий без утримання, розвитку інформаційних, культурно-освітніх центрів, до яких відносяться і бібліотеки.

Від кінця квітня за  кошти бюджету ОТГ успішно ведуться ремонтні роботи в частині приміщення КЗ «Публічна бібліотека Тростянецької селищної об’єднаної територіальної громади»,  для створення сучасного комфортного бібліотечного простору.

Ініціатива створення простору покликана зруйнувати стереотип щодо того, що бібліотека – це місце, де просто можна взяти ту чи ту книжку. Бібліотека – це середовище для саморозвитку та творчості, для спілкування та відкриття нового.

Нині завершено ремонтні роботи з упорядкування внутрішніх стін, підлоги та стелі, замінено існуючі внутрішні мережі електропостачання та опалення, замінено вхідні двері бібліотечного простору. Тривають роботи по зонуванню простору та облаштуванню меблями.

В приміщені бібліотеки тривають роботи по реконструкції та облаштуванні внутрішніх санвузлів, ремонту вхідної групи.