Здійснено перевірку щодо дотримання  суб’єктами  господарювання протиепідемічних заходів

Дата: 07.07.2020 13:10

Фахівцями  Тростянецького районного управління  Держпродспоживслужби  у Вінницькій  області  ведеться  постійний  моніторинг  дотримання  субєктами  господарювання  протиепідемічних  заходів. Чергову  перевірку закладів торгівлі спільно з представниками Тростянецької  селищної  ради  проведено сьогодні.

Під час  перевірки  надано консультативну  допомогу та  ознайомлено з вимогами  Постанови  головного санітарного лікаря України № 17.

Крім того,  повідомляємо, що за  порушення санітарно-гігієнічних  вимог,  на власників 8 закладів громадського харчування та торгівлі  складено  протоколи  про адміністративні  правопорушення.