Роботи з благоустрою тривають

Дата: 05.08.2020 11:05

З метою поліпшення навколишнього природного середовища, забезпечення утримання території Тростянецької селищної ОТГ у належному санітарному стані, збереження об'єктів загального користування, створення умов сприятливих для життєдіяльності населення постійно проводяться роботи з благоустрою. Тільки об’єднавши зусилля та мобілізувавши увесь наявний ресурс можна досягти відчутних результатів.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Працівниками Тростянецької селищної комунальної установи з благоустрою на території  Тростянецької ОТГ постійно проводиться чималий обсяг робіт: в парковій зоні селища очищено русло штучної водойми, налаштовано фонтани, висаджено саджанці декоративних рослин, регулярно проводиться санітарна обрізка зелених насаджень та стрижка газону і прилеглої території. Здійснюється постійне прибирання зон відпочинку, тротуарів, центральних вулиць  Тростянця.

Фото без опису Фото без опису

Також кипить робота і в комунальних закладах громади. В КЗ «Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1». В приміщенні закладу замінено вхідні двері, лампи вуличних ліхтарів на школі, оновлено стічну систему для відводу дощової води, проведено косметичний ремонт цоколя  по периметру приміщення навчального закладу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Роботи по благоустрою в об‘єднаній громаді продовжуватимуться і надалі, про що селищна рада інформуватиме на своєму офіційному веб-сайті.