Відбулися урочисті заходи до Дня Незалежності України

Дата: 21.08.2020 15:14

День незалежності – це день, у якому щорічно зустрічаються Минуле і Майбутнє України. Минуле має вселяти мудрість. Майбутнє повинно виховувати в нас відповідальність за прийняття рішень.

У серцях народу України серпнева блакить неба і жовтогарячий зерновий лан зливаються барвами української державності в символ свободи та праці. Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Нині, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями.

Тому сьогодні, напередодні Дня Незалежності України працівники Тростянецької селищної ради та Тростянецького селищного комунального Центру культури та дозвілля прийняли участь в урочистих заходах з нагоди національного свята, які передбачали святковий мітинг на площі біля приміщення Тростянецької районної ради та райдержадміністрації, покладання квітів до Стели пам’яті загинувших учасників АТО/ООС, відкриття районної Дошки "Моя Тростянеччина" та святковий концерт.

Наш патріотизм, непохитна віра, активна життєва позиція, небайдужість і сумлінна й наполеглива повсякденна праця є основою для майбутнього процвітання України. І воно обов’язково настане, а наблизять його взаємна підтримка, почуття нескінченної любові до рідного краю, прагнення до єдності, порозуміння і згуртованості та спільні зусилля українського народу.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису