Оперативна інформація про виконання селищного бюджету Тростянецької об’єднаної територіальної громади за доходами за 8 місяців 2020 року

Дата: 01.09.2020 12:55

За оперативними даними за 8 місяців 2020 року до селищного бюджету Тростянецької ОТГ надійшло власних і закріплених доходів загального фонду в сумі 29 411,1 тис.грн. або 65,3% до плану на рік, в тому числі за серпень місяць – 4 913,2 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого 2019 року, обсяг доходів зменшився на 1 803,3 тис.грн. або на 5,8%.

Основними джерелами надходжень бюджету громади є податок на доходи з фізичних осіб, з початку року даного податку поступило 16 721,7 тис.грн.  або  56,9%  до усіх надходжень та місцеві податки, з початку року яких надійшло 8 653,7 тис.грн., або 29,4% власних і закріплених надходжень.

Управління фінансів Тростянецької селищної ради