Розпочалась реєстрація кандидатів в депутати та кандидатів на посаду селищного голови

Дата: 18.09.2020 16:52

18 вересня 2020 року відбулось чергове засідання Тростянецької селищної територіальної виборчої комісії, на якому розглянуто питання про реєстрацію кандидата на посаду Тростянецького селищного голови.

Зокрема було розглянуто заяву Червонецької Людмили Іванівни про самовисування і реєстрацію кандидатом на посаду селищного голови.

Рішення комісії з даного питання додається.

МІСЦЕВІ ВИБОРИ
25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Тростянецька  селищна територіальна виборча комісія

Гайсинського району Вінницької області

П О С Т А Н О В А

Смт Тростянець

16 год. 10 хв.

"­­­18" вересня 2020 року                                                                                                                                                         №13

Про реєстрацію Червонецької Людмили Іванівни кандидатом на посаду Тростянецького селищного голови Гайсинського району Вінницької області, висунутого шляхом самовисування

18 вересня 2020 року до Тростянецької селищної територіальної виборчої комісії  Червонецька Людмила Іванівна особисто подала підписану нею заяву про самовисування та інші, визначені частиною другою статті 224 Виборчого кодексу України, документи для реєстрації кандидатом на посаду Тростянецького селищного голови Гайсинського району в єдиному одномандатному виборчому окрузі на перших місцевих виборах 25 жовтня 2020 року.

Розглянувши вищезгадані документи, Тростянецька селищна територіальна виборча комісія встановила їх відповідність вимогам Виборчого кодексу України.

Враховуючи вищевказане, керуючись статтями 216, частиною першою і шостою статті 221, частинною другою статті 224, статтею 229  Виборчого кодексу України, Тростянецька  селищна територіальна виборча комісія постановляє:

1. Зареєструвати Червонецьку Людмилу Іванівну кандидатом на посаду  Тростянецького  селищного голови, висунутого шляхом самовисування в єдиному одномандатному виборчому окрузі.

2. Надати Червонецькій Людмилі Іванівні копію цього рішення не пізніше 21 вересня 2020 року.

3. Видати Червонецькій Людмилі Іванівні не пізніше 21 вересня 2020 року

посвідчення кандидата на посаду Тростянецького селищного  голови.

4. Рішення про реєстрацію Червонецької Людмили Іванівни кандидатом на посаду Тростянецького селищного голови, висунутого шляхом самовисування в єдиному одномандатному виборчому окрузі, розмістити на сайті Тростянецької селищної ради не пізніше 21 вересня 2020 року.

Голова Тростянецької селищної

територіальної виборчої комісії                                                    К.Остапчук

(підпис)

Секретар засідання Тростянецької селищної