У громаді відзначили День Соборності України

Дата: 22.01.2021 15:37

Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності!

Саме цього дня  був ухвалений Акт Злуки Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. У січні 1919 року, усвідомлюючи свою велику відповідальність перед майбутніми поколіннями, українці засвідчили прагнення рухатися власним шляхом і перед усім світом заявили: соборній та незалежній Україні – бути. І постала єдина соборна Українська держава.

З нагоди відзначення державного свята та з метою вшанування пам’яті тих, хто боровся за демократію, волю і свободу України, не шкодуючи власного життя, сьогодні відбулося покладання квітів до Меморіалу пам’яті на центральній площі селища.

Участь у заході взяли очільниця громади, керівники структурних підрозділів виконавчих органів селищної ради, закладів та установ громади, представники громадських організацій.

Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв та схилили голови перед пам’яттю про загиблих за Соборність України.

Через карантин цьогоріч в Тростянецькій селищній територіальній громаді  не було заплановано концертних програм та масових дійств, проте в усіх загальноосвітніх школах  у режимі онлайн проведено інформаційно-освітні, інших тематичні заходи виховного змісту, в бібліотеках організовано виставки літератури «Соборна Україна – навічно єдина», «Наша сила в єдності», релігійні конфесії провели Богослужіння та молебні в храмах за український народ, творчими колективами організовано тематичні виступи (відео можна переглянути у соціальній мережі Фейсбук на сторінці "Тростянецький селищний комунальний Центр культури та дозвілля" https://www.facebook.com/groups/166255278020225).