Вітаємо Колесник Н.Л.

Дата: 10.04.2021 06:23

10 квітня святкує свій День народження завідувач сектору земельних ресурсів  відділу містобудування, архітектури,  житлово-комунального господарства та земельних ресурсів, депутат Тростянецької селищної ради 8 скликання Колесник Наталія Леонідівна.

Фахівець-професіонал у своїй справі із  розвиненою інтуїцією, яка допомагає  правильно вибрати рішення, цілісно, на рівні підсвідомості оцінити, розібратися та спрогнозувати ситуацію. Такою є наша  чудова колега іменинниця.

Шановна  Наталія Леонідівна!

Колектив Тростянецької селищної ради, депутатський корпус, виконавчий комітет Тростянецької селищної ради щиро вітаємо Вас з  Днем народження.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, успіхів,  натхнення, радості та посмішок! Нехай Вас оточують вірні і люблячі люди, хай життя буде наповнене радісними емоціями!

Бажаємо завжди тримати міцні позиції в житті,  бути яскравою зірочкою,  теплим промінцем,  завжди йти назустріч своїм мріям і постійно підкорювати все нові вершини успіху в різних сферах.

Насолоджуйтеся життям! Надихайте і надихайтеся! Живіть яскраво і будьте по-справжньому щасливі!