Робочий візит до Ілляшівського ЗЗСО I-III ст.

Дата: 09.04.2021 14:34

Нещодавно заступник начальника управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради Оксана Діденко та головний спеціаліст організаційного відділу апарату селищної ради Валентина Льоля здійснили робочий візит до Ілляшівського закладу загальної середньої освіти. Фахівці були здивовані змінами, які відбулись за такий короткий термін. Директором закладу Василем Федоренком проведено велику роботу щодо зміцнення матеріально-технічної бази школи: придбано бойлери, біде, рукомийники, каструлі для приготування їжі, проводиться часткова заміна труб водопостачання, проведено заміна освітлення на енергоощадні лампи. Зі слів директора це стало можливим завдяки реформі децентралізації, адже вони стали повноцінними господарями та розпорядниками коштів. Дивує, що навіть за відсутності дітей у школі привітно та по-домашньому затишно.

Управління освіти, культури, туризму, молоді та спорту Тростянецької селищної ради