Інформаційно-просвітницька діяльність фахівців Тростянецького ІРЦ

Дата: 20.04.2021 17:17

20 квітня фахівці комунальної установи «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр» долучилися до онлайн конференції «46=47. Арифметика перспектив для дітей із синдромом Дауна В ході конференції були розглянуті питання:

- вплив особливостей фізичного розвитку на навчальний процес, і що з цим робити;

- можливості корекційних заходів: як відстежувати результати корекції, вплив цих заходів на позитивний або негативний результат;

- що впливає на успішну діагностику розвитку дітей із синдромом Дауна?;

- на що звернути увагу в діалозі з батьками, які виховують дитину із синдромом Дауна: як почати розмову з батьками;

- діагностика розвитку дитини із СД як основа подальшого розвитку: досвід Швейцарії.

Розвиток кожної дитини як і дитини із синдромом Дауна залежить від особливостей самої дитини, від того, в якому віці, коли і як організовані заняття з нею. У ранньому віці (до 3-х років) усі умови для розвитку створюють батьки при консультативній підтримці фахівців. Основною метою навчання і виховання дітей із синдромом Дауна є їх сімейно-соціальна адаптація. При правильно організованому догляді та спеціальному навчанні діти із синдромом Дауна опановують ті самі навички що і діти з типовим розвитком.

Фахівці Тростянецького ІРЦ проводять психолого-педагогічні, корекційно-розвиткові заняття, надають методичну, інформаційну, консультативну підтримку батькам дітей з синдромом Дауна та педагогам, які працюють із цими дітьми.

КУ «Тростянецький селищний інклюзивно-ресурсний центр»