Виставка розмальованого одягу "Вишиванкові візерунки"

Дата: 20.05.2021 17:47

В рамках проведення заходів щодо святкування Дня Вишиванки у КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості" та з метою ознайомлення з традиціями рідного краю, розширення уявлення про вишиванку, як вид мистецтва, про її значення у житті українців, зокрема, Тростянеччини; виховання любові до національних традицій, до краси і гармонії навколишнього світу,почуття національної гордості; сприяння розвитку естетичного смаку та творчого мислення, збереження українських цінностей та їх популяризації серед вихованців гуртків, проведено виставку розмальованого одягу "Вишиванкові візерунки" за мотивами Петриківського розпису.

На виставку представили свої роботи вихованці гуртка "Декоративний розпис": Рябокінь Катерина, Гвозденко Богдана, Корунець Олександра, Свідерська Дарія, Очеретнюк Роман, Очеретнюк Анастасія, Тунда Ірина, Заєць Андрій (керівник Бачинська Валентина).

КЗ "Тростянецький будинок дитячої творчості"