Відзначення Дня фізичної культури і спорту

Дата: 13.09.2021 14:03

11 вересня на базі КЗ «Тростянецький селищний центр фізичної культури та спорту» відбулися заходи з нагоди відзначення Дня фізичної культури і спорту.

Секретар селищної ради Олег Ткач та заступник голови селищного голови з питань діяльності виконавчих органів селищної ради Володимир Маснюк привітали всіх зі святом та нагородили подарунками, грамотами, подяками селищної ради працівників у сфері фізичної культури та спорту, ветеранів спорту, тренерів та спортсменів.

У ході заходу проведено волейбольний турнір, учасниками якого були збірна команда ветеранів Тростянецької ТГ, збірна молодіжна команда Тростянецької ТГ, збірна команда підприємців «Метр-М», збірна команда села Савинці.

Результати турніру:

І місце - збірна молодіжна команда Тростянецької ТГ ;

ІІ місце - команда ветеранів Тростянецької ТГ;

ІІІ місце - збірна команда с. Савинці;

ІV місце - збірна команда підприємців «Метр-М».

Випробували свої сили в змаганнях з настільного тенісу Яків Бондаренко, Василь Марущак, Сергій Рогальський, Віктор Дзюба, Владислав Гуз та Анатолій Суслопаров.

Результати змагань:

І місце - Сергій Рогальський;

ІІ місце - Василь Марущак;

ІІІ місце - Віктор Дзюба.

На стадіоні КЗ «Тростянецький селищний центр фізичної культури та спорту» відбулись товариські ігри з футболу серед збірної команди ветеранів 50+ та збірною командою молоді, команди дівчат «Еліта» села Демківка та команди хлопців смт Тростянця.

Дякуємо спонсорам, які долучились до організації заходу, а саме: Олександр.Мовчан, Андрій Ярмак, Олександр Дрозд, Микола Довгань, Андрій Бородій та Віталій Криворучко.

Усі учасники отримали незабутні емоції, море вражень та позитиву.

Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту селищної ради