Вітання Тростянецького селищного голови Людмили Червонецької з Днем працівників освіти

Дата: 03.10.2021 06:00

Шановні працівники галузі освіти Тростянеччини!

Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників освіти, яке об’єднує всіх, хто допомагає молоді відкривати скарбницю знань, науки, мудрості.

Всіх вас  об’єднує важлива і головна  мета  - допомагати підростаючому поколінню пізнавати навколишній світ, здобувати необхідні знання, а найголовніше – розкривати таланти, набувати моральні й духовні цінності та обирати вірний життєвий шлях. Глибока  вам шана, дорогі освітяни, за високий професіоналізм, невтомний творчий пошук і прагнення формувати яскраві особистості, соціально активних громадян, справжніх патріотів України.

Бажаю вам міцного здоров’я, життєвої сили, енергії та наснаги для досягнення нових успіхів у професійній діяльності! Нехай завжди буде людська вдячність всіх, кого ви вивели в самостійне життя і кому дали найнеобхідніше – знання.

Невичерпної наснаги й оптимізму у помислах і справах, добробуту, життєдайної сили та безхмарних, мирних, світлих днів!

Тростянецький селищний голова                            Людмила Червонецька