Молодь має можливість стажуватися у Верховній Раді України

Дата: 02.11.2021 21:17

Стартував конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України у 2022 році.

Метою програми є надання можливості громадянам України з числа молоді, які не перебувають на посадах державної служби або на посадах в органах місцевого самоврядування,отримати знання з питань парламентаризму і демократії, а також набути практичних навичок роботи в Апараті Верховної Ради України.

Учасники Програми пройдуть стажування у секретаріатах комітетів Верховної Ради України та інших структурних підрозділах Апарату за формами повного та неповного робочого часу.

Для тих, хто проходитиме стажування у форматі повного робочого часу передбачена виплата стипендій у розмірі двох прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

Тривалість стажування – січень-липень 2022 року.

Можлива кількість учасників Програми – 50 осіб.

Взяти участь у конкурсі можуть громадяни України віком до 35 років, які отримали рівень вищої освіти не нижче першого (бакалаврського).

Конкурс проходитиме у два тури – оцінювання анкет та співбесіда.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, мають до 21 листопада 2021 року заповнити електронну форму анкети за посиланням https://interns.org.ua/member/.

Детальніше про конкурс читайте тут https://cutt.ly/GRdA6Yq