ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад стартував

Дата: 15.11.2021 09:00

13 листопада 2021 року стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів в закладах загальної середньої освіти нашої громади.

У  Всеукраїнській олімпіаді з правознавства взяли участь 7 учнів  із ОЗО «Тростянецький ЗЗСО І-ІІІ ст. №1», Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст. №2, Будянського ЗЗСО І-ІІІ ст.,  Демківського ЗЗСО І-ІІ ст., Летківського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Оляницького ЗЗСО І-ІІІ ст.

14 листопада 2021 року відбулася Всеукраїнська  олімпіада з математики, в якій взяли участь 42 учні закладів загальної середньої освіти Тростянецької селищної ради.

Учасники олімпіади виконували завдання, надіслані Департаментом гуманітарної політики Вінницької обласної державної  адміністрації, на базі закладів освіти з дотриманням усіх карантинних вимог.

Визначить переможців олімпіад організаційний комітет та журі через три дні з моменту оприлюднення результатів. Наразі іде перевірка робіт з правознавства, а 16 листопада проводиться перевірка олімпіадних робіт з математики.

Ознайомитись із реультатами учасники олімпіад можуть на  сайті управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту селищної ради.

Управління освіти, культури, туризму, молоді і спорту селищної ради