В Оляницькій школі відкрито Коворкінг-студію «Майстер.ОК»
Сьогодні до Оляницького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів завітало чимало гостей - в школі відкриття оновленої майстерні.
В межах проекту партнерства "СпільноФонд", за сприяння Благодійного фонду «МХП – Громаді» та селищної ради, реалізовано проект "Нове життя шкільної майстерні". Загальна вартість - 120тис грн.
Встановлено нове обладнання: швейні машинки, оверлок, сублімаційний пристрій та 3D-принтер. Дообладнані деревообробні верстати, придбані нові меблі. Гарно облаштований вхід до майстерні.
Оновлення кабінету трудового навчання та технології дасть можливість учням займатися винахідницькою та проектною діяльністю, проявляти навички творчої праці під час уроків та в позаурочний час.
За допомогою найновішого обладнання учні зможуть виготовляти та презентувати вироби, створені власними руками, а в майбутньому це дасть їм можливість започаткувати власну справу.
Реалізація проекту сприятиме розкриттю творчого потенціалу дітей та молоді, відкриттю нових талантів, популяризації творчих робіт, виготовлених своїми руками.