У Гордіївській школі відкрили тренажерний зал «Три стихії»

Дата: 25.12.2021 19:49

Відкриття тренажерного залу – результат  співпраці з ПрАТ "Зернопродукт МХП" та БО «Благодійний фонд «МХП – Громаді».

Три роки тому  Благодійний фонд «МХП - Громаді» для Гордіївського закладу загальної середньої освіти закупив тренажери загальною вартістю 300 тис. грн.

Для того, щоб займатись спортом мали змогу не тільки учні Гордіївської школи, а й жителі села, прийнято рішення створити для цього необхідні умови. Підібрано відповідне приміщення, відремонтовано, зроблено роздягальню та окремий вхід. Це все стало можливим завдяки реалізації проекту спільно з БО «БФ «МХП –Громаді»», загальна вартість якого становить 212 тис грн.

До облаштування тренажерного залу «Три стихії» долучились колишні випускники школи, працівники та учні школи,  батьки.

Результат – гарне, світле, тепле, просторе приміщення із сучасними тренажерами та тенісним столом.

Відтепер школярі та всі бажаючі зможуть з користю проводити свій вільний час, моделювати та зміцнювати тіло, виховувати в собі чемпіона під наглядом спортивного інструктора.