У Тростянецькій ЗЗСО І-ІІ ст. №2 триває капітальний ремонт спортивної зали

Дата: 11.01.2022 15:03

"Капітальний ремонт приміщення спортивної зали Тростянецького ЗЗСО І-ІІ ст. №2 по вул. Соборна, 94 в смт Тростянець" входить до переліку проектів, які отримали фінансування  коштом державної субвенції місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку територій. За сприяння народного депутата України Миколи Кучера на реалізацію даного проекту виділено 560 тис. грн державної субвенції.

Сьогодення вимагає сучасних, теплих та безпечних умов для фізичного розвитку дітей. Тому ремонт спортзалу допоможе долучати дітей до здорового способу життя, створить комфортні умови для занять спортом та проведення спортивних змагань.

Проектом передбачені такі ремонтні роботи: заміна дверних блоків, влаштування цементних стяжок, гідроізоляція стін, влаштування підлоги спортзалу спортивним  лінолеумом, облицювання стін плитами OSB, шпаклювання та оздоблення поверхонь стін і стелі, ремонт систем електроосвітлення, водопостачання, опалення та вентиляції, екранування віконних прорізів сіткою; у кімнаті вчителя, роздягальнях та коридорі – влаштування підлоги керамічною плиткою, шпаклювання поверхонь стін та встановлення стелі типу «армстронг».

Тож, уже зовсім скоро учні Тростянецької  школи  №2 матимуть можливість займатися у новому та безпечному спортивному залі.