Тростянецька селищна територіальна громада
Вінницька область, Гайсинський район

Підвищення пенсій жінкам, народженим у 1962 році

Дата: 03.02.2022 08:27
Кількість переглядів: 342

Фото без опису

Починаючи з 2022 року, жінкам, яким виповниться 60 років, передбачено компенсаційну доплату в розмірі 9% призначеної пенсії.

????Таке підвищення передбачено Постановою Кабінету Міністрів України від 15 вересня 2021 року №963 “Про додатковий соціальний захист окремих категорій осіб у 2022 році та в подальшому” і встановлюється при дотриманні таких умов:

????дата народження жінки – з 1 січня 1962 року по 31 грудня 1962 року;

????пенсія за віком призначається відповідно до статті 26 Закону №1058 вперше (раніше жінка не отримувала будь-яку пенсію).

????Жінки, які раніше отримували пенсію по інвалідності, за вислугу років чи у зв’язку з втратою годувальника, при переведенні на пенсію за віком права на встановлення підвищення не мають.

????Розмір компенсації визначається індивідуально та залежить від розміру пенсії, обчисленої з урахуванням набутого стажу та заробітної плати, з якої сплачено страхові внески.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних