Відбулась нарада в онлайн-режимі стосовно дотримання санітарно епідемічного режиму, створення безпечного середовища в закладах освіти, організації позашкільного дозвілля
8 лютого відбулась нарада в онлайн-режимі стосовно дотримання санітарно епідемічного режиму, створення безпечного середовища в закладах освіти, організація позашкільної дозвілля, яку провела перший заступник Наталя Заболотна.
В ході наради було обговорені питання організації медичної допомоги в закладах освіти; дотримання санітарно-проепідемічного режиму та організація роботи медичних пунктів у закладах освіти; використання коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію програми «Спроможна школа»; забезпечення безпечного освітнього простору в закладах освіти (в частині роботи медичних працівників); організація та проведення ЗНО у 2022 році; організація укриття учнів (вихованців), педагогічного персоналу та працівників закладів освіти в об’єктах фонду захисних споруд цивільного захисту; підсумки виконання місцевих бюджетів за 2021 рік та основні завдання по забезпеченню виконання місцевих бюджетів у 2022 році.