За свободу України він віддав найцінніше: у Четвертинівці  попрощалися з військовослужбовцем Віктором Махнюком

Дата: 20.03.2022 18:18

Сьогодні в Четвертинівці попрощалися з Віктором Махнюком, який загинув 12 березня в бою з диверсійною групою російських окупантів на околиці села Українка, що на Миколаївщині.

Віктор Махнюк народився 15 червня 1981 року в селі Четвертинівка.

У 2015 році приймав участь у Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.

З 25 лютого Віктор Махнюк боронив Україну від російських загарбників.

Попрощатись з Віктором Махнюком прийшли односельчани загиблого, побратими, керівництво Тростянецької селищної ради, Другого відділу Гайсинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки та духовенство.

Жалобна процесія пройшла вздовж села під супровід оркестру, повз живий коридор людей, які стояли на колінах.

Поховали Віктора Махнюка на місцевому кладовищі у селі Четвертинівка під залпи військової почесної варти.