До уваги внутрішньо переміщених осіб!

Дата: 29.03.2022 09:35

З 28 березня 2022 року надано можливість уповноваженим особам територіальних громад приймати рішення та видавати довідку внутрішньо переміщеній особі та реєструвати заяву для включення інформації про внутрішньо переміщену особу до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб.

На отримання довідки та внесення інформації до Єдиної бази даних ВПО мають право особи, які перемістилися з 24 лютого 2022 року з таких областей:

Волинська

Дніпропетровська

Донецька

Житомирська

Запорізька

Київська

Луганська

Миколаївська

Одеська

Сумська

Харківська

Херсонська

Чернігівська

м. Київ

Для отримання довідки необхідно звернутися особисто або через законного представника (для дітей віком до 14 років, недієздатних або обмежено дієздатних осіб) до структурного підрозділу управління соціального захисту населення (смт Тростянець, вул. Соборна, 46 каб. 5) або уповноваженої особи територіальної громади (смт Тростянець, вул. Соборна, 37, ЦНАП).

Які потрібно документи?

Заява встановленого зразка;

Документ що засвідчує особу та підтверджує громадянство України, або документ, що посвідчує її спеціальний статус;

Свідоцтво про народження дитини.

Додатково при необхідності подаються:

Документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника (за необхідності);

Документи, що підтверджують родинні стосунки між дитиною і заявником (якщо від імені малолітньої дитини звертається родич, або вітчим, мачуха, в яких проживає (перебуває) дитина, що прибула без супроводження законного представника);

У разі відсутності в документі відмітки про реєстрацію місця проживання на території, з якого здійснюється внутрішнє переміщення надаються докази, що підтверджують факт проживання на території адміністративно-територіальної одиниці, з якої здійснюється внутрішнє переміщення, на день виникнення обставин, що спричинили внутрішнє переміщення.

Для дитини підтвердженням її місця проживання на момент виникнення обставин є місце проживання її батьків.

Відділ соціального захисту населення та охорони здоров’я

Тростянецької селищної ради