Одержали чергову партію курятини від ТОВ «Вінницька птахофабрика»

Дата: 30.03.2022 16:00

Від початку війни ТОВ «Вінницька птахофабрика»  надає власну продукцію для потреб громад, ЗСУ, територіальної оборони, переселенцям з гарячих точок країни, волонтерам, громадським організаціям тощо.

29 березня  ТОВ «Вінницька птахофабрика» в черговий раз передала близько 12 тонн власної благодійної продукції у вигляді курятини, яку жителі нашої громади перероблять на м’ясні консерви.

Дякуємо за підтримку і допомогу Юрію Косюку, народному депутату України  Миколі Кучеру, генеральному директору ТОВ «Вінницька птахофабрика» Максиму Писарєву, директору ПрАТ "Зернопродукт МХП" Володимиру Прокопчуку та усій компанії ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» усім, хто допомагає, годує, переробляє, доправляє – це має велике значення.