Оперативна інформація про виконання бюджету Тростянецької селищної територіальної громади за січень-березень 2022 року

Дата: 04.04.2022 10:50

До загального фонду бюджету Тростянецької селищної територіальної громади (без урахування міжбюджетних трансфертів) за січень - березень місяць 2022 року надійшло 31 819,6 тис.грн., що становить 112,3 % до затверджених показників на відповідний період, або понад планові призначення  отримано 3 488,0 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 2 336,2 тис.грн., або на  7,9%.

Основним бюджетоутворюючим податком у складі доходів є податок на доходи з фізичних осіб, виконання якого за січень - березень місяць поточного року становить  22 279,7 тис. грн., або 70,0 % до усіх надходжень. Проти аналогічного періоду минулого року (у співставних умовах) темп росту складає  2 530,8 тис.грн., або 12,8%.

Другим важливим джерелом надходжень загального фонду є місцеві податки і збори, які наповнили бюджет громади на суму 8 175,0 тис. грн, з них надійшло єдиного податку – 4 264,6 тис. грн, плати за землю – 3 568,2 тис. грн, податку на нерухоме майно 310,9 тис.грн. Порівняно із відповідним періодом минулого року надходження зросли на 207,1 тис.грн., або на  2,6 %.

Крім власних надходжень податків і зборів до загального фонду бюджету громади за 3 місяці 2022 року отримано 17 199,1 тис.грн. субвенцій  із державного  та обласного бюджетів.

До спеціального фонду бюджету громади за січень - березень місяць 2022 року надійшло 792,6 тис. грн, в тому числі податкові й неподаткові надходження – 49,1 тис. грн, власні надходження бюджетних установ – 681,5 тис. грн, цільові фонди – 62,0 тис. грн.

За січень - березень місяць 2022 року головними розпорядниками бюджетних коштів проведено касових видатків на загальну суму – 48 427,2 тис.грн, в тому числі на соціально-культурну сферу – 37 453,6 тис.грн, житлово-комунальне господарство – 4 465,2 тис.грн, державне управління – 6 241,8 тис.грн, інші програми та заходи – 266,6 тис. грн.

Управління фінансів Тростянецької селищної ради